Mgr. Monika Šťastniaková

Čítate ebooky?

Ja nie. Proklamujem trend online vzdelávania, denne ho za stenami nášho vydavateľstva realizujem, presviedčam o jeho výhodách, ťahám k nemu aj VAŠU pozornosť a sama tie eknihy nečítam? Áno, mám rada víno a niekedy kážem piť vodu. Nie z chamtivosti, ani iných hriechom zaváňajúcich dôvodov, lež zvyku železnejšieho než košeľa. Ach ten papier, ach tá vôňa, ach to prekvapenie, keď ju nájdete pod vankúšom, ach to všetko…

Milujem však vzdelávanie, preto robím vo vydavateľstve. Zbožňujem novinky, inovácie, pokrokové riešenia a iné pohľady na veci. Hľadám hranice, ktoré sa prekračujú, pretože je možné nájsť cesty presahujúce dnešok a hľadiace do budúcnosti. Preto sa realizujem na edukačnej pôde viac ako neuveriteľných šesť rokov.

Chcem však povedať, že MAREC sme si tu medzi sebou vyhlásili za mesiac online knižníc. Prečo? Pretože marec = knihy, Verlag Dashöfer = online knižnice. Matematika jednoduchá, tento článok ešte prostejší. 20% zľava na všetky online knižnice a k tomu nejaká tá čítačka kníh. Online knižnice rovnajú sa plateným portálom. Ich obsah je tvorený s rovnakou zodpovednosťou, akú máte Vy voči verejným inštitúciám, obchodným partnerom či zamestnancom. Za ich obsahom si stojíme a garantujeme ich správnosť a aktuálnosť. Svedčia o tom mená autorov, ktoré v nás vyvolávajú obdiv, autoritu a rešpekt.

Na záver nesmie chýbať úsmev na tvári a pripravené bežecké topánky. Lebo prvý jarný deň sa už rozcvičuje, aby nám vošiel do cesty a vytiahol z nás tú pohodovú “bielu” náladu. Krásne dni vám želáme!!!

Späť na úvod