Mgr. Monika Šťastniaková

Prečo blog vydavateľstva?

Pre stránku, na ktorej nájdete blogy (či už dobré alebo zlé, vtipné alebo menej, zaujímavé alebo najviac úžasné posúďte sami) sme sa rozhodli z týchto dôvodov:

  1. Sme ľudia so svojimi emóciami, túžbami, cieľmi, priateľmi a rodinami a máme i svoju neodbornú stránku, ktorú Vám chceme svojimi blogmi ukázať a tú odbornú poňať trochu “ľudovejšie”.
  2. Veľa sa u nás deje. Každý jeden deň je jeden príbeh, ktorý chceme písať a Vy prosím čítajte, keď budete chcieť a môcť.
  3. To, že život nie je len med lízať (aj keď každý druhý človek chce byť včelárom a adoptovať si včelu) vieme všetci. Radi sa učíme z vlastných chýb a ak Vám náš príklad má byť pomocou, nech sa páči.
  4. Veľa nápadov vzniká v zlomku sekundy. Nad inými vecami sedeli rok (viď airauto). Nie sme iní. Nesie to však príchuť čisto vydavateľskú. Servírujeme a šírime informácie, pretože to je naše poslanie. A blog patrí k jednej z ciest, ako tak robiť.
  5. Piaty dôvod chce byť prázdny, aby sme doplnili už len jeden, pretože dva naviac by bolo sedem a štastní sa snažíme byť od každého rána do každého večera.
  6. Blog je moderný, blog je cool a blogeri sú hipsteri, ktorých tu zatiaľ nemáme. Kto sa hlási?
  7. Tak predsa. Veľa šťastia, odvahy a takých tých bežných vecí.
Späť na úvod